Проведено планове профілактичне відпрацювання в с.Ралівка

Дата: 09.11.2022 15:53

3 листопада 2022 року інспекторським складом Самбірського районного управління спільно з представниками органів місцевої влади провели планове профілактичне відпрацювання в с.Ралівка Ралівської ТГ, щодо попередження виникнення пожеж в житловому секторі та екосистемах, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Населенню було наголошено на основні правила пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, необережне поводження з вогнем, дитячі пустощі з вогнем, про те як діяти у разі виявлення небезпечної знахідки.

Спілкуючись з людьми рятувальники розповсюдили тематичні листівки з правилами, які будучи під руками можуть врятувати життя. Адже під час надзвичайної ситуації люди можуть розгубитись.