Електронні звернення

Шановні жителі Ралівської громади!

Згідно із Законом України «Про звернення громадян», Ви можете звернутися до Ралівської сільської ради та її виконавчих органів із заявою, скаргою чи пропозицією за допомогою електронного звернення.

Зазначимо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено:

• прізвище
  • ім’я
  • по батькові
  • місце проживання громадянина
  • суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку Вам може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби  зв’язку з Вами.

Аби Ралівська сільська рада розглянула Ваше звернення – на ньому має міститись підпис заявника. Підписати звернення Ви можете двома способами, зокрема:

1. Наклавши електронний цифровий підпис ( у разі його наявності).
  2. Фізично підписавши, зробивши скан-копію звернення (або його фото)

Підписане    звернення  Ви   можете   надіслати  на  електронну поштову адресу Ралівської сільської ради: ralivkarada@gmail.com

Зразок звернення можна отримати, перейшовши за посиланням: Зразок