Екологія

Правила благоустрою території населених пунктів Ралівської сільської ради

02 Лютого, 2024 р., 10:32
ЕкоЗагроза-офіційний інформаційний ресурс та мобільний додаток Міндовкілля, які дозволяють громадянам в реальному часі отримати достовірну інформацію про стан довкілля в умовах збройної агресії. Цей додаток дозволяє не лише перевіряти  якість повітря та рівень радіаційного забруднення, але й повідомляти про екологічні злочини. Зібрані дані використовуються для розрахунку екологічних збитків внаслідок  агресії, а також  для ефективного усунення їх наслідків та стягнення винних, включаючи рф. ЕкоЗагроза стимулює громадську активність та виявлення екологічних проблем, сприяючи активній громадянській участі у вирішенні екологічних проблем, що виникають в умовах збройної агресії рф.
13 Квітня, 2022 р., 16:56
Указом Президента України                 № 64/2022 введено воєнний стан із 05:30 24.02.2022. Територіальними громадами області створено місцеві підрозділи територіальної оборони, які не належать до територіальної оборони ЗСУ, але потребують ділової деревини для будівництва блокпостів.