Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

2021 рік

27 Травня, 2021 р., 17:20
27 травня 2021 року відбулася робоча зустріч начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Самбірського районного управління Головного управління Держпродсподивслужби у Львівській області Я.М.Катинського з директорами закладів дошкільної освіти та начальником відділу освіти Ралівська сільська рада в ЗДО "Сонечко" с.Ралівка, щодо впровадження нових стандартів харчування у закладах дошкільних освіти, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України
07 Травня, 2021 р., 16:56
В житті кожного українця Великдень – свято особливо шановане та величне. Приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, тому це свято добра, любові, милосердя.
07 Травня, 2021 р., 16:53
Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу – Друга світова війна. Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Воєнне лихоліття не оминуло жодної української сім’ї. 07травня учні нашої школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення й 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Десятикласники під керівництвом директора Ралівського ОЗЗСО ім.. І.Франка Наталії Яріш та вчителя історії Олега Паславського вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни біля пам’ятника «Невідомому солдату» запалюванням свічки. Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора