Діяльність закладів освіти

27 Лютого, 2024 р., 10:04
26 лютого - День спротиву окупації Криму. Ця подія є актуальною для учнів 9 класу , так як , вивчаючи національне відродження кримських татар на уроці історії, ми " перенеслись " у сучасні події.
27 Лютого, 2024 р., 10:01
26 лютого в Україні – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Із захоплення півострова десять років тому розпочалася сучасна російсько-українська війна.
19 Травня, 2023 р., 14:17
Школярі практично відпрацювали дії при виникненні пожежі, адже під час проведення уроку з дітками у спальній кімнаті "Школи безпеки" виникла пожежа, кімната за лічені хвилини наповнилась димом і діти не гаючи часу вийшли з кімнати на вулицю. Діти пройшовши смугу перешкод ліквідову-вали умовну пожежу за допомогою дитячих водяних помп та рукавів із стволами. Разом з інструкторами опрацювали алгоритм дій,необхідних для порятунку. Та, найцікавіше, спробували себе у ролі рятувальників, долаючи смугу перешкод.
13 Травня, 2023 р., 12:33
У межах реалізації Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я в Ралівський ТГ було проведено закупівлю парковок для велосипедів та самокатів, інформаційних стендів для шкіл про техніку безпеки пересування на персональному легковому виді транспорту.
21 Квітня, 2023 р., 12:33
В наших садочках діти мріють піти у школу, особливо в старшій групі. Сьогодні сільський голова Ковалик Любов Ігорівна Ралівська сільська рада вручила наплічники з канцелярією від UNICEF Ukraine у ЗДО "Ромашка" с.Кульчиці,  ЗДО "Сонечко" с.Ралівка, ЗДО "Веселка" с.Чуква та ЗДО "Лісова пісня" с.Вільшаник  майбутнім першокласникам. Дякуємо за сприяння Самбірська районна державна адміністрація , Іван Іванович Ільчишин, Павло Грабський, Anna Petrik
12 Квітня, 2023 р., 12:16
11 квітня 2023р.  у Ралівський опорний заклад загальної середньої освіти ім І.Франка було гаряче.
21 Лютого, 2023 р., 12:15
Мова – одне з найцінніших надбань, які створили та залишили наші предки. Мова є душею нації, її генетичним кодом. У її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ.
16 Лютого, 2023 р., 15:45
16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Ідея свята - показати світу єдність українського народу на тлі військової загрози.