17 Жовтня, 2023 р., 17:25
Висловлюємо подяку Управлінню цифрової трансформації Львівської обласної військової адміністрації та Партнерство для сталого розвитку / ПРООН за готовність підтримати  ідею в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України» 💙💛, який реалізується ПРООН за підтримки уряду Великої Британії 🇬🇧 у партнерстві із Львівською обласною військовою адміністрацією.
09 Жовтня, 2023 р., 15:51
Одним із основних завдань відділу Центр надання адміністративних послуг є наповнення реєстру територіальної громади актуальною інформацією.
08 Жовтня, 2023 р., 16:27
Шановні мешканці! Не потрібно займати черги у різних державних установах. Отримуйте потрібні документи в ДІЇ - у застосунку або на порталі всього за кілька кліків в онлайні. Живемо в майбутньому/
18 Липня, 2023 р., 14:46
12-14 липня відбувся дуже класний трьохденний захід під назвою: «Львівщина – Ветеранам. Практичні аспекти надання адміністративних послуг через ЦНАПи ветеранам та членам їхніх сімей, родинам загиблих Захисників та Захисниць України, особам з інвалідністю внаслідок війни»