Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район

Цивільний захист

23 Квітня, 2021 р., 16:09
У ході реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні значущі для безпеки населення повноваження передаються на найближчий до громадян базовий рівень влади – в територіальні громади. Саме на рівні міських, селищних та сільських громад організовуються та реалізуються заходи з цивільного захисту (далі - ЦЗ). Тому кожна громада з перших днів свого існування має навчитися ґрунтовно планувати та організовувати свою безпеку, захист населення і територій від ймовірних надзвичайних ситуацій.
23 Квітня, 2021 р., 16:01
У ході реформи місцевого самоврядування, важливі для безпеки населення повноваження передаються на найближчий до населення рівень влади – в територіальні громади.
10 Березня, 2021 р., 14:51
08.03.21 року о 14.48 год. надійшло повідомлення про пожежу в с. Лопушно (Ралівська сільська рада) Самбірського району в дерев'яній  господарській будівлі, критій  шифером, розміром 15×5 м. Вогнем знищено будівлю та 1 т сіна. Врятовано: 2 житлових будинки. Прибуття: 15.13 год. Пожежу локалізовано о 15.22 год., ліквідовано о 15.42 год. Виїжджали: 12 ДПРЧ м. Самбір (АЦ, 4 чол.).