Цивільний захист

01 Липня, 2024 р., 11:18
30 червня о 01:07 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в с. Воля Блажівська Самбірського району. Пожежа виникла в дерев'яному житловому будинку, критому шифером, розміром 6х4 м.
18 Червня, 2024 р., 10:34
Усім нам потрібна електроенергія, яку під час відключень світла нам дає переносний електрогенератор. Але використовувати їх потрібно з особливою обережністю.
07 Червня, 2024 р., 12:21
В спекотний день найкращий відпочинок, звісно є відпочинок поблизу водойм, коли можна і позасмагати, і поплавати.
15 Травня, 2024 р., 16:10
Не варто розпалювати вогонь на відкритій місцевості. Подбайте завчасно про мангал, або обгородіть місце майбутнього вогнища каменями, розчистіть його від залишків сухої трави. Ворог ніколи не працює за розкладом. У разі оголошення "Повітряної тривоги" обов’язково слідуйте в укриття. Плануючи відпочинок, завчасно перегляньте карту найближчих укриттів! Так, коли тепло дуже хочеться вирушити у подорож до лісу, чи кудись на природу. Але не варто забувати, що наша природа повна небезпечних сюрпризів. Вибухонебезпечні предмети гарно маскуються свіженькою травою, і помітити їх дуже важко. Тепло оманливе, і так і провокує на зайві ризики. Ще не час купатись! Будьте пильні. Не варто наражати себе на небезпеку. Розкажіть ці правила дітям! На забувайте, в разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101!
25 Квітня, 2024 р., 14:38
Шановні громадяни! Громада та рятувальники наголошують про заборону випалювання сухої рослинності, стерні, сміття. А також про дотримання правил поведінки у пожежонебезпечний період та недопущення використання вогню в місцях, прилеглих до лісових масивів і лісопаркових зон, тощо.
20 Березня, 2024 р., 14:01
Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області протягом 2024 року складено 10 адміністративних протоколів, а саме: за ст.175 КУпАП – 9 адміністративних протоколів на суму 15300 гривень, за ст.77-1 ч.1 КУпАП – 1 адміністративний протокол на суму 3060 гривень. Усі перелічені протоколи складались на громадян за спалювання сухої рослинності, розпалювання багаття на території присадибних ділянок, та за межами населених пунктів.