Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район

Цивільний захист

10 Листопада, 2022 р., 08:50
8 листопада 2022 року у Ралівській сільській раді проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  сільської ради (протокол № 8) з порядком денним:
09 Листопада, 2022 р., 15:53
3 листопада 2022 року інспекторським складом Самбірського районного управління спільно з представниками органів місцевої влади провели планове профілактичне відпрацювання в с.Ралівка Ралівської ТГ, щодо попередження виникнення пожеж в житловому секторі та екосистемах, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
09 Листопада, 2022 р., 15:53
09 Листопада, 2022 р., 15:49
04.11.2022 року інспекторським складом Самбірського районного управління було проведено позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с.Воля Блажівська, Ралівської ТГ, Самбірського району з метою попередження виникнення пожеж та загибелі у житловому секторі.
09 Листопада, 2022 р., 15:46
Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками Ралівської ТГ проведено огляд нової системи оповіщення населення під час сигналу «Повітряна тривога» в гірських населених пунктах, та поряд з тим проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу серед населення щодо
28 Вересня, 2022 р., 09:45