Цивільний захист

20 Березня, 2024 р., 14:01
Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області протягом 2024 року складено 10 адміністративних протоколів, а саме: за ст.175 КУпАП – 9 адміністративних протоколів на суму 15300 гривень, за ст.77-1 ч.1 КУпАП – 1 адміністративний протокол на суму 3060 гривень. Усі перелічені протоколи складались на громадян за спалювання сухої рослинності, розпалювання багаття на території присадибних ділянок, та за межами населених пунктів.
29 Лютого, 2024 р., 13:15
23 лютого 2024 року в Ралівській сільській раді проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  сільської ради. Головувала сільський голова Ралівської сільської ради, голова комісії з питань ТЕБ і НС Любов КОВАЛИК. В роботі засідання взяли участь головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту Михайло МУРАЛЬ.
09 Листопада, 2023 р., 10:02
Чадний газ — поширена причина нещасних випадків в оселях, що опалюються завдяки пічкам, камінам або газовим колонкам.