Важливе в освіті

27 Лютого, 2024 р., 09:59
Чому БРАМА? Брама - це ворота, які захищають від не
24 Липня, 2023 р., 15:11
17 серпня 2023 року відбудеться вебінар «Початок 2023/2024 навчального року: акценти для заступника директора школи».
29 Вересня, 2021 р., 15:12
Юрій ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, розповів про цінність інституційних аудитів для закладів загальної середньої освіти, засновників закладів освіти та держави, оформлення відповідних документів, а також зміни у процедурі проведення.
15 Вересня, 2021 р., 18:00
Державна служба якості освіти пропонує онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі»
27 Травня, 2021 р., 09:30
Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.
17 Травня, 2021 р., 11:33
Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.
17 Травня, 2021 р., 11:10
Рік дистанційного навчання у школах: досвід України та Чехії 20 квітня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Дистанційне навчання у школах: досвід Чеської Республіки», організований Державною службою якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки.