Стратегія розвитку

27 Грудня, 2023 р., 20:16
Рішення про затвердження стратегії Ралівської сільської територіальної громади на період до 2027 року
06 Вересня, 2023 р., 15:53
Ралівська сільська рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі - Звіт) документа державного планування «Стратегії розвитку Ралівської сільської територіальної громади на період до 2027 року» (далі - ДДП).
17 Серпня, 2023 р., 11:42
Чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії було продуктивним, оскільки почалась робота над складанням і уточненням місцевих проєктів для формування Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку  Ралівської територіальної громади на період до 2027 року.
03 Серпня, 2023 р., 15:24
           Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Ралівської територіальної громади – представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею (-ї) проєкту (-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку Ралівської  територіальної громади на період  до 2027 року