ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ.

Дата: 21.08.2023 10:01

Ралівська сільська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документів державного планування «Стратегія розвитку Ралівської сільської територіальної громади на період ло 2027 року» (далі - ДДП).

Ралівська сільська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документів державного планування «Стратегія розвитку Ралівської сільської територіальної громади на період до 2027 року» (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП –Ралівська сільська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення 21 серпня 2023 року.

Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Із Заявою можливо ознайомитися на офіційному сайті Ралівської сільської ради - https://ralivska-gromada.gov.ua/, а також у приміщенні Ралівської сільської ради, вул. Івана Франка, 28, с.Ралівка, Самбірський район, Львівська область, 81473, (відділ економічного розвитку, питань торгівлі та інвестицій), в адміністративних приміщеннях старостинських округів.

Орган, до якого подаються зауваження – Ралівська сільська рада, вул. Івана Франка, 28, с.Ралівка, Самбірський район, Львівська область, 81473, (відділ економічного розвитку, питань торгівлі та інвестицій),  е-mail: ralivkaekonomika@gmail.com.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 21.08.2023 по 04.09.2023.