Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Ралівської сільської територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 06.09.2023 15:53

Фото без описуРалівська сільська рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі - Звіт) документа державного планування «Стратегії розвитку Ралівської сільської територіальної громади на період до 2027 року» (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП – Ралівська сільська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення: 06  вересня 2023 року

Термін процедури громадського обговорення: 30 днів від дати початку,  тобто з 06.09.2023 по 06.10.2023.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.
Із Звітом можливо ознайомитися на офіційному сайті Ралівської сільської ради - https://ralivska-gromada.gov.ua/, а також у приміщенні Ралівської сільської ради, вул. Івана Франка, 28, с.Ралівка, Самбірський район, Львівська область, 81473, відділ економічного розвитку, питань торгівлі  та інвестицій.

Орган, до якого подаються зауваження: Ралівська сільська рада, вул. Івана Франка, 28, с.Ралівка, Самбірський район, Львівська область, 81473, відділ економічного розвитку, питань торгівлі  та інвестицій,  е-mail: ralivkaekonomika@gmail.com.

Строки подання зауважень  і пропозицій:   30 днів  з  дати  оприлюднення,  тобто  з 06.09..2023 по 06.10.2023.