21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови

Дата: 21.02.2023 12:15

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили та залишили наші предки. Мова є душею нації, її генетичним кодом. У її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято. До календарів усього світу воно ввійшло тільки в 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

Учні поетично розповіли про красу рідної мови, звертали увагу присутніх на те, що немає в житті нічого найдорожчого за рідне слово. Також співали українські пісні, виконали народний танок, брали участь в інтелектуальній грі, знайомили присутніх із поезіями про рідну мову – Лесі Українки, Володимира Сосюри, Тараса Шевченка, Дмитра Білоуса. На святі панувала святкова атмосфера та дружелюбні посмішки.