Робоча зустріч із начальником Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області підполковником служби ЦЗ Олегом Хім’яком

Дата: 03.03.2021 14:56

02 березня 2021 року начальником Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області підполковником служби ЦЗ Олегом Хім’яком була проведена робоча зустріч із Ралівським сільським головою Любов Ковалик, а також з заступником сільського голови з питань організації діяльності Петром Германом.
        Було обговорено з керівництвом громади основні напрямки спільної роботи, направлені на підтримання на належному рівні безпеки громадян в ОТГ. Одним з ключових питань під час зустрічі було обговорення по затвердженні посадових інструкцій начальника відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та ЦЗ населення, старост сіл старостиннських округів громади, про створення комісії з питань ТЕБ та НС, евакокомісії
про створення пожежно – рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони, (добровільної пожежної охорони) про розроблення цільової програми природнього та техногенного характеру, про проходження навчання  посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки, а також про захисні споруди (ПРУ) цивільного захисту, які перебувають на території Ралівської сільської ради.
         У підсумку учасники зустрічі обмінялися думками щодо гарантування безпеки громадян у об’єднаній територіальній громаді та висловили свої пропозиції щодо питань, котрі обговорювались під час заходу.