Нарада працівників культури Ралівської сільської ради у народному домі села Вільшаник.

Дата: 12.03.2021 16:22

Сьогодні у народному домі села Вільшаник відбулася нарада працівників культури Ралівської сільської ради. У нараді взяла участь Ралівський сільський голова Любов Ковалик. Під час наради обговорили ряд актуальних питань, зокрема питання роботи клубних закладів та організації культурно-масових заходів  в умовах карантину, залучення творчих колективів до участі в обласних конкурсах  та систематичне висвітлення їхньої діяльності в соціальних мережах та веб-сайті Ралівської сільської ради, проведення благоустрою прилеглих до закладів культури територій.

Василь Шурдак, спеціаліст І категорії з охорони праці Ралівської сільської ради, провів вступний  інструктаж з питань охорони праці та дотримання пожежної безпеки з працівниками закладів культури.

Сільський голова подякувала працівникам культури за їхню плідну роботу, побажала нових творчих здобутків та запевнила у фінансовій підтримці в оновленні матеріально-технічної бази та проведенні ремонту закладів культури.