Cемінар-нарада 16 березня 2021 року о 11 год.00 хв.у сесійній залі Самбірської районної ради

Дата: 15.03.2021 15:20

16 березня 2021 року о 11 год.00 хв.у сесійній залі Самбірської районної ради за адресою: м.Самбір, вул. Мазепи,8 працівниками Самбірського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області відбудеться семінар-нарада з головами ОТГ, їх заступниками, відповідальними особами за ЦЗ, а також зі старостами старостинських округів, представниками ДП “Самбірський лісгосп”, ОКС ЛГП “Галсільліс”, Самбірського об’єднаного військового комісаріату та Самбірської експлуатаційної дільниці басейного управління водних ресурсів річок Західного Бугу і Сяну з питань організації заходів цивільного захисту і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього.