23 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ГЕРОЇВ!

Дата: 23.05.2021 18:36

Фото без описуСвято Героїв – день пам`яті українців, які у різні періоди становлення Української Держави боролися та захищали Україну, самовіддано та незламно йшли до найвищої мети – незалежності, розквіту і слави української. Свято Героїв є символом незборимості та нескореності Української нації.

Герої України і зараз на Сході України продовжують боротьбу супроти ворога, який зазіхає на територіальну цілісність нашої держави.

Ми повинні пам’ятати, що лише завдяки відважності, самопожертві та величі духу українських вояків Україна є суверенною та незалежною державою.

У День Героїв вшануймо всіх, хто загинув за волю України. Молімося за тих, хто продовжує захищати цілісність та незалежність України!

У цей день бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Божого благословення та добра для кожної родини, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

???????? Слава Україні!

???????? Героям Слава!