Навчально-польові збори

Дата: 27.05.2021 09:33

Навчально-польові збори.

Захист України - не просто предмет у школі. Це фізичне й моральне виховання, формування початкових вмінь і навичок у старшокласників як майбутніх захисників рідної землі.

З 12 по 14 травня цього року із учнями 11 класу Чукв'янського ЗЗСО І-ІІІ ступенів були проведені триденні навчально-польові збори. Учні на практиці закріпили свої знання із стройової, вогневої і тактичної підготовки. Третій день був особливим. Одинадцятикласники та їхній вчитель Кацюбан М.В. відвідали військову частину м.Новий Калинів. Для них військові провели не просто цікаву, а захоплюючу екскурсію. Дівчата й хлопці побачили різні гелікоптери не лише ззовні, а й змогли сісти за штурвал. Це була й велика мотивація для тих, хто мріє стати кадровим військовим. Такі зустрічі залишаються назавжди. Велике спасибі колишньому нашому випускнику, військовому, батькові наших учнів Кацюбану Руслану за таку чудову можливість.

Мирного Вам неба, дорогі наші захисники.