Про реорганізацію Вільшаницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів шляхом перепрофілювання у Вільшаницьку гімназію Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області

Дата: 31.08.2021 18:40

Герб України

РАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Самбірського району Львівської області

сесія VIII демократичного скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                            ПРОЄКТ

Про реорганізацію Вільшаницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

шляхом перепрофілювання у Вільшаницьку гімназію

Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області

Відповідно до статті 143 Конституції України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей  25, 66 Закону України «Про освіту», статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, духовного відродження і зв’язків із засобами масової інформації та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, з метою забезпечення доступності повної загальної середньої освіти та трансформації мережі закладів загальної середньої освіти, в тому числі трансформації самих закладів загальної середньої освіти Ралівської сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати Вільшаницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів шляхом перепрофілювання у Вільшаницьку гімназію Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області.
  2. Змінити назву Вільшаницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області на Вільшаницька гімназія Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області.
  3. Затвердити Статут Вільшаницької гімназії Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області у новій редакції (додається).
  4. Директору Вільшаницької гімназії Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області Голопичу Ігорю Михайловичу здійснити необхідні заходи, щодо державної реєстрації змін до відомостей, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у порядку та строки, визначені чинним законодавством.
  5. Директору Вільшаницької гімназії Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області Голопичу Ігорю Михайловичу здійснити державну реєстрацію Статуту відповідно до вимог чинного законодавства України.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, духовного відродження і зв’язків із засобами масової інформації (Білиця О.О.).

Ралівський сільський голова                                                     Ковалик Л.І.