МОНАСТИРЕЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТ. ПЕРЕВЕДО НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Дата: 13.09.2021 16:49

Фото без опису13 вересня 2021 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглядали питання про вжиття додаткових заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення виникнення її спалахів на території сільської ради.

Як проінформувала директорка комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Ралівської сільської ради Кохан Ольга Михайлівна, станом на 13 вересня 2021 року у двох вчителів Монастирецького ЗЗСО І-ІІІ ст. підтверджено  захворювання на COVID-19, крім того  ще у 2 є зафіксовано симптоми захворювання. Також виявлено захворювання на Covid-19 у 2 сім’ях в с. Монастирець.

З метою запобігання поширенню захворювання на COVID-19 на території сільської ради  комісія рекомендувала відділу освіти перевести Монастирецький ЗЗСО І-ІІІ ст. на дистанційну форму навчання з 00.00 год. 14.09.2021 року до 24.00 год. 17.09.2021 року (з можливим продовженням в залежності від епідеміологічної ситуації)

Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ралівської  сільської ради від 13.09.2021 №12