Захист персональних даних

Дата: 05.10.2021 16:35

Фото без описуЗ метою запобігання порушенню вимог чинного законодавства про захист персональних даних Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розроблено рекомендації, які пропонуються для врахування володільцями та розпорядниками персональних даних під час створення онлайн-форм для збору реєстраційних даних і проведення опитувань та при обробці персональних даних із використанням систем відеоспостереження.

РЕКОМЕНДАЦІЇ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ЩОДО НАЛЕЖНОГО ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ПІД ЧАС СТВОРЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ФОРМ І ОПИТУВАНЬ, ЗОКРЕМА ЗА ДОПОМОГОЮ GOOGLE ФОРМ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ВОЛОДІЛЬЦІВ ТА РОЗПОРЯДНИКІВ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРАВА НА ПРИВАТНІСТЬ ПІД ЧАС ВСТАНОВЛЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ