Зустріч в рамках проекту «Діємо для здоров’я»

Дата: 25.10.2021 11:54

Фото без описуФото без опису

В рамках україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» відбулася зустріч з медиками та освітянами громади. Обговорили основні чинники, які впливають на поширення неінфекційних захворювань, а також проаналізували результати опитування жителів громади, яке проводили літом цього року, щоб дізнатись як ми оцінюємо стан свого здоров’я та почути думку мешканців,що потрібно змінити в громаді, для того щоб ми вели здоровіший спосіб життя.

В результаті зустрічі  визначили пріоритетні завдання для громади  у боротьбі з поширенням неінфекційних захворювань, які ляжуть в основу розробки ефективних програм, щоб зробити нашу громаду здоровішою.

Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» (Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні) має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності від НІЗ. Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).