1.12.2021 року заступником начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Андрієм СЕРЕДИНСЬКИМ проведено робочу зустріч з заступником голови Ралівської сільської ради Петром ГЕРМАНОМ.

Дата: 03.12.2021 16:40

Під час зустрічі обговорили питання забезпечення безпеки громадян шляхом створення добровільної та місцевої пожежної охорони . Адже, враховуючи вимоги нормативно-правових актів, щодо розвитку і забезпечення гасіння пожеж та реагування на надзвичайні ситуації на місцевому рівні, створення добровільної пожежної охорони є вкрай важливою складовою у реалізації реформування місцевого самоврядування, щодо належного рівня безпеки життєдіяльності жителів громади.

Також обговорили питання щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті з метою запобігання пожежам у житловому секторі, травмуванню і загибелі людей в зимовий період.