Зміна розміру адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи.

Дата: 05.01.2022 16:57

Фото без описуЗвертаємо увагу мешканців Ралівської сільської ради, що з 01 січня 2022 року, відповідно до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи.

Реєстраційний збір становитиме:

37,22 грн. - у випадку звернення особи протягом встановленого Законом терміну (протягом 30 днів з моменту зняття з реєстрації; для реєстрації новонароджених дітей – протягом 3
 місяців з дня державної реєстрації);

62,03 грн. – у випадку звернення особи з порушенням встановленого Законом терміну (понад 30 днів).

У випадку реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу.

Адміністративний збір розрахований відповідно до ст. 6 Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" у розмірі:

1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого цим Законом строку, - за зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання;

2,5 відсотка вищевказаного прожиткового мінімуму, - за декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом строку;

За декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (декларування місця проживання / реєстрація місця проживання).