Позитивні нотки для нашої медицини.

Дата: 07.06.2022 16:06

Фото без описуВ рамках проекту «Профілактика неінфекційних захворювань – шлях до зміцнення здоров’я жителів Ралівської громади» придбали матеріали для нашого Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Завдяки цьому вже в найближчі тижні зможемо провести обстеження тих жителів наших населених пунктів, які з різних причин не мають змоги це зробити в Ралівці. Також обстеження зможуть пройти особи, які тимчасово проживають на території громади.

Для цього залучимо виїзні мобільні медичні бригади, та повідомимо дати таких обстежень саме у вашому селі.

Проект реалізується за підтримки Проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС).