Навчалися медики.

Дата: 15.07.2022 14:43

Фото без опису        13 липня медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги с. Ралівка пройшли навчання за програмою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з управління стресом, інструменти  «Важливі навички в періоди стресу», яке провела Наталія Масяк – тренер, лікар, дитячий психіатр, психотерапевт.

В ході навчання розглянуто рекомендації ВООЗ з управління стресом, учасники заходу отримали інформацію та опис практичних навичок, які допоможуть їм не лише усувати причини виникнення стресових обставин, а й підтримувати психічне здоров’я людей.

Навчання проведено в рамках  Проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС).