Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення!

Дата: 25.07.2022 10:59
Кількість переглядів: 168

Фото без опису ГО ”Перспектива 2016” оголошує конкурс на    закупівлю товарів в рамках грантового проєкту  «Профілактика неінфекційних захворювань –  шлях до зміцнення здоров’я жителів Ралівської  громади», що реалізується за підтримки  Проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС).

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошено конкурс

      Чотирирічний проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що має на меті зниження рівня захворюваності та смертності, спричинених неінфекційними захворюваннями (НІЗ), розпочався у листопаді 2020 року. Реалізація запланованих заходів відбувається у тісній співпраці з багатьма партнерами як на національному, так і на регіональному рівні, зокрема, у 5 пілотних областях України (Дніпропетровській, Львівській, Полтавській, Рівненській та Херсонській).

Проєкт впроваджує «Джі Еф Ей Консалтинг Груп ГмбХ» (GFA Consulting Group GmbH)», Німеччина, спільно з Університетськими клініками Женеви та українськими партнерами – БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та ТОВ «ВАН ХЕЛС», за фінансової підтримки Швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії.

Діяльність проєкту зосереджена на таких основних напрямках:

 • підготовка проєктів нормативно-правових актів, що сприятимуть профілактиці та контролю НІЗ;
 • посилення спроможності первинної ланки медичної допомоги надавати населенню якісні послуги з профілактики, ранньої діагностики, лікування та ведення НІЗ;
 • посилення потенціалу закладів охорони здоров’я, центрів контролю та профілактики хвороб, закладів загальної середньої освіти та громад у реалізації заходів, що мають на меті зменшити ризики НІЗ, змінити поведінку, покращити знання, ставлення та практики щодо НІЗ серед населення України.

Дата оголошення про конкурс: 25 липня 2022 р.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій: до 1 серпня  2022 р (23-59 год).

Предметом закупівлі є: 

Автоматичний зовнішній дефібрилятор

Технічні характеристики:

 • Режим роботи: автоматичний.
 • Система аналізу ЕКГ: аналіз ЕКГ ритму, аналіз імпедансу грудної клітки через накладення електрода та визначення необхідності проведення дефібриляції. Чутливість 97%, специфічність 99% (бази АНАDB, MITDB).
 • Вимірювання імпедансу: від 25 Ом до 300 Ом.
 • Час аналізу: 5 секунд.
 • Протокол дефібриляції: автоматичний.
 • Сила розряду: 100 Дж, 150 Дж, 170 Дж, 200 Дж, 300 Дж, 360 Дж при використанні електродів для дорослих, 10 Дж, 15 Дж, 20 Дж, 30 Дж, 50 Дж, 70 Дж, 100 Дж при використанні електродів для дітей .
 • Форма імпульсу: біфазна трапеція.
 • Час від аналізу ЕКГ до готовності до розряду: не більше ніж 5 секунд.
 • Час від включення дефібрилятора до готовності до розряду: не більше 8 с.
 • Внутрішня пам'ять: не менше 1Гбіт.
 • Знімна пам'ять: USB-флеш-накопичувач.
 • Автотестування: щоразу при включенні, щоденне, щотижневе, щомісячне, щоквартально, щоразу при заміні джерела живлення.
 • Індикатор стану.
 • Індикатор батареї.

Переможця конкурсу буде оголошено протягом 4 днів з моменту завершення кінцевого терміну прийняття заявок

Строк надання товарів: протягом 10 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинні бути включені монтаж та доставка товару до місця призначення, а саме Львівська область, Самбірський район, с.Ралівка, вул. І.Франка, 25.

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Комерційна  пропозиція;
 4. Сертифікат на товар.

Істотні критерії ( умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення.
 2. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора.
 3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів.

Як взяти участь у конкурсі:

Надсилайте зазначені документи українською мовою на електронну адресу perspektiva_ral@ukr.net  або на поштову  адресу: Львівська область, Самбірський район, с.Ралівка, вул. І.Франка, 25 до 1 серпня 2022 року (до 23:59).

У назві повідомлення зазначте: «Тендерна пропозиція по проєкту «Профілактика неінфекційних захворювань – шлях до зміцнення здоров’я жителів Ралівської громади».

Комерційну пропозицію просимо подавати на бланку організації/ФОП, із зазначенням гарантійних термінів експлуатації товару, підписом уповноваженої особи представляти організацію та завірену печаткою організації (за наявності).

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною aдресою: perspektiva_ral@ukr.net до 29 липня 2022 року.

Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора