ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі паливних дров

Дата: 26.08.2022 11:25

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі Дрова паливні, (03410000-7 Деревина), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області,

81473, Львівська область, с. Ралівка, вул.. І.Франка 28, 04370254.

Категорія замовника: відповідно до ст.2 ч.1 п.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Дрова паливні за кодом ДК 021:2015 03410000-7 Деревина на 2022 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: переговорна процедура закупівлі ідентифікатор закупівлі UA-2022-03-09-001165-а, оскільки двічі невідбулась процедура відкритих торгів.

Оголошена вартість та обґрунтування вартості предмета закупівлі: 500000,00 грн.

Загальна кількість необхідного до закупівель обсягу деревини сформована виходячи із їх обсягів використання замовника за 2021 рік.

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2022 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’ясненння Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р. здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на деревину, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель.

Розмір бюджетного призначення: 500000,00 грн (313 м.куб.).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення за предметом закупівлі Деревина дров’яна  код CPV за ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина , Дрова паливні .

З метою безперебійного забезпечення закладів освіти дровами паливними, виходячи з очікуваної річної вартості закупівлі, проведено переговорну процедуру закупівлі на закупівлю Дров паливних.

Здійснення закупівлі даного виду товару за своїми якісними та технічними характеристиками має  відповідати  вимогам та потребам Замовника.

1. Дрова повинні пропонуватися Учасником, який має необхідні дозволи/ліцензії чи інші документи передбачені чинним законодавством на продаж деревини, а також їх вирубку/заготівлю.

2. Діаметр дров повинен становити від 16 до 30 мм.

3. Довжина дров повинна бути не більше 2 метрів.

4. Доставка дров по школах та садочках (відповідно до переліку Таблиці 1) повинна здійснюватися партіями не більше 5 м3 один раз/тиждень відповідно до заявок Замовника.

5. Учасник торгів повинен мати міжнародний сертифікат ведення лісового господарства FSC (ведення лісового господарства державними підприємствами для вирощування та заготівлі деревини хвойних та твердолистяних порід). На підтвердження даної вимоги Учасникам необхідно надати вказаний сертифікат у складі тендерної пропозиції, що виданий учаснику або підтвердити співпрацю з підприємством, якому видано даний сертифікат (надати договір або авторизаційний лист про можливість надання товару Учаснику або інший документ, що свідчить про те, що товар буде постачатися (закуповуватися) з підприємства, яке має вказаний сертифікат).

6. Учасники повинні надати документи, що підтверджують право заготівлі деревини.

Поставка товару здійснюється протягом 2022 року за вказаними адресами:

Назва закладу освіти

Обсяг

(м.куб)

Монастирецька СЗШ І-ІІІ ступенів;

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Монастирець, вул..Центральна, 24а

Чукв’янська СЗШ І-ІІІ ступенів;

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Чуква, вул.Шкільна,28

Черхавська СЗШ І-ІІ ступенів;

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Черхава, вул.Шкільна, 22

Блажівський ЗЗСО І-ІІ ступенів

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Блажів, вул.Шкільна, 18а

Звірська СЗШ І-ІІ ступенів;

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Звір, вул.Садова,1

Воле-Блажівська СЗШ І ступеня

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Воля-Блажівська, вул..Карпатська, 62

ЗДО Лісова Пісня» с. Вільшаник;

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Вільшаник, вул.Лесі Українки, 1а

ДНЗ «Сонечко» с. Ралівка

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Ралівка, вул..Дружби, 9

Разом: 313 м.куб (м3)

Закупівля відбулась 21 березня 2022 року, ідентифікатор закупівлі UA-2022-03-09-001165-а.