Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 31.08.2022 16:18

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»

Замовник: Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області.

Найменування предмета закупівлі: Вугілля, код згідно з ДК 021:2015: 09110000-3 тверде паливо.

Вид процедури: Спрощені закупівлі

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-31-005469-a

Очікувана вартість предмета закупівлі: 199950,00 грн. (сто дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень 00 копійок) з ПДВ.

Кількість постачання: 25 т.

Строк поставки товару: до 31.12.2022 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Вимоги до технічних та якісних характеристик предмету закупівлі обумовлені необхідністю закупівлі вугілля кам’яного, що постачатиметься до освітніх закладів. Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

Вугілля кам’яне газове Г (13-100) повинно відповідати вимогам і розмірам, визначеним у даному додатку та інших розділах тендерної документації.

Найменування предмета закупівлі

Ти п , марка

Технічні характеристики відповідно до ГОСТ, ДСТУ, ТУ

Розмір

(мм)

Одиниця

виміру

Вугілля кам’яне газове Г (13-100)

ДСТУ 3472:2015 ДСТУ 7146:2010

тонна

25 т.

Доставка Товару до місця постачання здійснюється Учасником повністю за його рахунок. Приймання товару за кількістю та якістю здійснюється представником Замовника в робочідні та години. Підвіз твердого палива повинен здійснюватися згідно графіку. Постачання вугілля до місця призначення повинно відбуватися у світлий час доби.

Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством

Запропоноване Учасником вугілля повинно відповідати ДСТУ 3472-2015, ДСТУ 7146:2010.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення затверджено рішенням сесії сільської ради від 20 травня 2022 року №4 «Про внесення змін до сільського бюджету Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області».

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмету закупівлі: Вугілля, код згідно з ДК 021:2015: 09110000-3 тверде паливо, визначено з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Уповноваженого органу № 275 від 18.02.2020. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі.

При визначенні очікуваної вартості застосовувався метод порівняння ринкових цін, після збору та аналізу цінової інформації реального ринку товару, був проведений аналіз закупівель аналогічних товарів через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України системи Prozorro.