Дата: 10.11.2022 08:50

Фото без опису8 листопада 2022 року у Ралівській сільській раді проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  сільської ради (протокол № 8) з порядком денним:

1. Про заходи щодо запобігання виникненню та поширенню сказу тварин на території Ралівської сільської ради.

2. Різне.

В роботі засідання комісії взяли участь завідувач Самбірського районного відділу ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» ШПАК Надія Петрівна, староста Кульчицького старостинського округу КАВ’ЯК Леся Євгенівна, голова Самбірської районної організації УТМР КОЗАК Володимир Володимирович, начальник Самбірської районної державної лікарні ветеринарної медицини Самбірського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області КОВТАЛІВ Ростислав Євгенович, начальник Самбірського відділу Самбірського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області ЛАДАНАЙ Василь Михайлович.

Ініціатором проведення позачергового засідання комісії виступив Самбірський районний відділ ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» у зв’язку з випадком укусу лисиці пальця руки жителя с. Кульчиці , А. М., 2006 р. н.

По першому питанню порядку денного доповіла завідувач Самбірського районного відділу ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» ШПАК Надія Петрівна. Співдоповідали начальник Самбірської районної державної лікарні ветеринарної медицини Держпродспоживслужби у Львівській області КОВТАЛІВ Ростислав Євгенович, голова Самбірської районної організації УТМР КОЗАК Володимир Володимирович, начальник Самбірського відділу Самбірського РУ ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області ЛАДАНАЙ Василь Михайлович.

Комісія вирішила інформацію завідувача Самбірського районного відділу ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» ШПАК Надії Петрівни прийняти до відома. Зобов’язано Самбірську районну державну лікарню ветеринарної медицини (Ростислав КОВТАЛІВ) терміново  провести дезінфекцію господарського двору, в якому мав місце випадок укусу, та прилеглих господарських дворів, здійснювати постійний епізоотичний нагляд за свійськими  тваринами та вирішити питання довакцинації свійських тварин у с. Кульчиці. Старосту Кульчицького старостинського округу Лесю КАВ’ЯК спільно з представниками Самбірського РВ Самбір ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області (Василь ЛАДАНАЙ) зобов’язано провести роз’яснювальну роботи з жителями Кульчицького старостинського округу про виконання заходів щодо запобігання виникненню та поширенню сказу тварин.