Поради щодо зберігання продуктів та безпечного харчування для населення громади.

Дата: 30.11.2022 11:30

• Зробіть необхідний запас питної води та уточніть інформацію про найближчі до вашого будинку шахтні криниці..
  • Підготуйте запас харчових продуктів, що не потребують особливих умов зберігання (хліб, печиво, бублики, консерви тощо).
  • Намагайтесь готувати харчові продукти в невеликій кількості, щоб не зберігати їх тривалий час.
  • При купівлі харчових продуктів у магазинах надавайте перевагу тим, що найменше втрачають якість без холодильника.
  • Придбайте термопакети з холодоелементами, тримайте їх під рукою.
  • За можливості робіть запас гарячих напоїв у термосах.
  • При відключенні світла для збереження харчових продуктів у холодильнику намагайтесь рідше його відкривати. Враховуйте, що швидкопсувна продукція, як правило, зберігається при температурі +4°С.

Самбірське районне управління Головного управління

Держпродспоживслужби у Львівській області.