Перелік Пунктів незламності та відповідальних осіб за їх функціонування на території Ралівської сільської ради

Дата: 01.12.2022 09:10

Відповідно до розпорядження сільського голови Ралівської сільської ради від 24.11.2022 року № 102 «Про утворення Пунктів незламності» на території Ралівської сільської ради та з метою забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення у випадку виникнення надзвичайної ситуації (тривалої відсутності (більше, ніж 24 години) електропостачання (стан Блекауту), відсутності мобільного зв’язку, опалення, водопостачання, водовідведення) на території Ралівської сільської ради утворено Пункти незламності та визначено відповідальних виконавців за їх функціонування.

Відповідальна особа

Контактний телефон

1.

ЗДО «Сонечко»( с. Ралівка; вул. Дружби, 9)