Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару

Дата: 27.01.2023 16:49

Послуги з доступу до мережі Інтернет

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю товару: Підключення до мережі Інтернет та надання послуги доступу до мережі Інтернет закладів комунальної власності Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області ДК 021:2015 72410000-7 –Послуги провайдерів (підключення до мережі Інтернет та надання Інтернет послуг)»

Процедура закупівлі – спрощена закупівля

1.

Назва предмету закупівлі

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

1.   Строк постачання: протягом 2023 року.

2. Учасник повинен надати послуги доступу до мережі Інтернет у 29 об’єктах, закладів комунальної власності, з подальшим технічним обслуговуванням.

3. Термін підключення до мережі Інтернет – з січня по грудень  2023 року

4. Учасник повинен забезпечувати надання послуг та технічну підтримку – 24 години на добу, 7 днів на тиждень, за винятком перерв для проведення аварійних робіт і перерв, викликаних виходом з ладу обладнання, а також необхідних ремонтних і профілактичних робіт (при попередньому інформуванні).

5. Учасник повинен забезпечити доступ до глобальної мережі Інтернет на швидкості –  від 50 до 100 Мбіт/с.

6. Учасник повинен надати гарантійний лист про те, що він бере на себе зобов’язання у випадку визначення його переможцем процедури забезпечити безперервність обміну даними між об’єктами Замовника та мережею Інтернет в період з моменту визначення переможця до моменту підписання договору.

7. Учасник повинен здійснювати постійний моніторинг телекомунікаційних каналів зв’язку, виявлення та усунення причин відхилення від заданих технічних характеристик.

8.Учасник повинен мати власний Центр обслуговування клієнтів з можливістю цілодобового та щоденного звернення (протягом 24 годин на добу, 7 днів на тиждень).

9. Учасник має бути включений до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації України.

10. Учасник повинен мати власну розгалужену мережу ліній оптоволоконного зв’язку та експлуатаційні бригади служби технічної підтримки в усіх нижче вказаних населених пунктах, для забезпечення функціонування послуг у режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень, та в максимально короткий час прибути на необхідну точку й усунути несправність із доступом до мережі Інтернет.

11.Загальна вартість послуг повинна включати вартість обладнання та каналів зв’язку.

12. Учасник повинен мати побудовану комплексну систему захисту інформації на власну інформаційно-телекомунікаційну систему .

13. Оператор повинен надати Замовнику Послуги, якість яких відповідає вимогам: Закону України «Про телекомунікації»; Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 № 295; Положення про якість телекомунікаційних послуг, затвердженого рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 15.04.2010 № 174, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.06.2010 за № 429/17724; Показників якості послуг з передачі даних, доступу до Інтернету та їх рівнів, затверджених наказом Адміністрації Держспецзв’язку від 28.12.2012 № 803, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 21.01.2013 за № 135/22667; інших нормативно-правових та нормативних актів в сфері телекомунікацій.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість предмету закупівлі становить 152100,00 з ПДВ.

Джерело фінансування - місцевий бюджет

https://www.dzo.com.ua/tenders/18037815 оголошення в системі Прозоро