Щодо проведення опитування

Дата: 06.02.2023 10:43

З 24 лютого 2022 року обласна військова адміністрація докладає максимум зусиль, щоб наблизити перемогу України. До основних напрямів діяльності додалися нові виклики, які потребували оперативного реагування та координації.

Щоб визначити ефективність пророблених завдань та в подальшому напрацювати механізм їх покращення, проводиться опитування жителів Львівщини.

В цьому опитуванні пропонуємо оцінити діяльність обласної військової адміністрації від лютого 2022 року. Це стосується роботи у військовій, соціальній, культурній сферах, а також цивільного захисту, економіки та бізнесу. Разом з тим респонденти зможуть оцінити рівень довіри до обласної військової адміністрації та вказати напрями, які на думку людини, повинні бути ключовими у її діяльності. Опитувальник складається з 11 загальних запитань, а також містить блок, де потрібно вказати загальну інформацію про себе.

Посилання на опитування: https://forms.gle/uKUaFepHrcRSFjba8

Посилання буде активне впродовж місяця, до 2 березня включно.