Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Дата: 04.04.2023 12:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

30 березня 2023 року в Ралівській сільській раді проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  сільської ради. Головувала сільський голова Ралівської сільської ради, голова комісії КОВАЛИК Любов Ігорівна. В роботі засідання взяли участь головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту МУРАЛЬ Михайло Мирославович, завідувач Самбірського РВ ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» ШПАК Надія Петрівна, старости старостинських округів, члени комісії.

На засіданні комісії розглянуто наступні питання:

1. Про ситуацію, яка склалася 14 березня 2023 року внаслідок проходження сильного вітру в с. Блажів Самбірського району Львівської області.

Доповідав: сільський голова Ралівської сільської ради, голова комісії КОВАЛИК Любов Ігорівна

2. Про виділення матеріальної допомоги жительці с. Монастирець ЩЕРБАН Надії Миколаївні на відшкодування збитків, завданих пожежею 14 січня 2023 року у житловому будинку, який належить її чоловікові ЩЕРБАН Петру Степановичу.

Доповідав: начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту, секретар комісії СЕНЕЙКО Богдан Михайлович.

3. Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам в природних екосистемах, лісах та сільгоспугіддях у весняно-літній пожежонебезпечний період 2023 року.

Доповідав: головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту МУРАЛЬ Михайло Мирославович.

4. Про стан медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти Ралівської сільської ради.

5. Про стан імунопрофілактики за 2022 рік та 2 місяці 2023 року дитячого населення на території Ралівської сільської ради.

Доповідав: завідувач Самбірського РВ ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» ШПАК Надія Петрівна.

6. Різне.

По кожному питанню порядку денного засідання комісії прийнято відповідні рішення, визначено виконавців та встановлено терміни виконання рішень комісії.