Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ НАД ПРОЄКТОМ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ РАЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ.

Дата: 04.04.2023 15:30
Кількість переглядів: 45

           Ралівська  сільська рада  повідомляє про початок роботи  над проєктом Стратегії розвитку Ралівської територіальної громади на період до 2027 року.

           Створення Стратегії передбачає широке залучення мешканців громади до обговорення їх бачення проблем, що існують сьогодні в громаді та шляхів їх вирішення,.

          З метою  проведення  аналізу розвитку територіального простору,  порівняльних переваг, викликів та ризиків, а також  сформулюння стратегічного бачення, стратегічних напрямків,  цілей та Плану реалізації Стратегії розвитку громади запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Ралівської територіальної громади.

          Пропонуємо всім зацікавленим у розвитку Ралівської громади представникам місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителям громади заповнити опитувальний лист за посиланням: https://forms.gle/M9A5123V4eqxVRi68.

 

Примітка: 9 липня Верховною Радою України .прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики» (Законопроєкт №5323).. Протягом 18 місяців з дня набрання чинності Законом органи місцевого самоврядування повинні забезпечити затвердження стратегій розвитку територіальних громад. Усі видатки місцевих бюджетів будуть прив’язані до завдань і цілей стратегії, підтримка громад з Державного фонду регіонального розвитку буде надаватися лише на  проєкти, що відповідатимуть місцевій стратегії

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора