6 грудня ми відзначаємо 31-річчя Збройних сил України.

Дата: 06.12.2022 16:56

6 грудня ми відзначаємо 31-річчя Збройних сил України.

Вся учнівська, батьківська та педагогічна спільнота вшанувала пам'ять наших захисників, котрі поклали своє життя на алтар перемоги.

Дякуємо тим, хто щодня захищає нашу рідну землю від ворога. Українські військові довели, що вони є воїнами світла та добра. Таким для нас є вчитель нашого закладу Білиця О.О.

Дякуємо кожному захиснику та захисниці за новий спокійний день, за можливість працювати та допомагати армії. Бажаємо Їм повернутися додому живими і неушкодженими та принести з собою перемогу! З нагоди відзначення свята в спортивній залі були проведені "Козацькі ігри" (змагання між учнями та вчителями школи). У змагання кожен учасник продемонстрував силу, мужність, витривалість та жагу до перемоги. І вкотре довели, що нас не зламати ні темрявою, ні холодом....

Слава Україні! Героям Слава!