День Святого Валентина.

Дата: 14.02.2023 16:15

День Святого Валентина - це свято, яке сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.

Лідери Учнівського парламенту Ралівської ТГ, з метою виявлення обдарованих учнів, розвитку творчих здібностей дітей виступили організаторами конкурс "СЕРЦЯ ДВОХ". Захід відбувся в Городищенському ЗЗСО І-ІІ ступенів. За звання "Валентин і Валентинка - 2023" змагалися пари Ралівського ОЗЗСО ім. Івана Франка, Кульчицького ЗЗСО І-ІІІ ст., Нагірненського ЗЗСО І-ІІІ ст., Блажівського ЗЗСО І-ІІ ст., Звірського ЗЗСО І-ІІ ст., Городищенського ЗЗСО І-ІІ ст. Набравши найбільшу кількість балів за пройдені етапи конкурсу перемогу "Валентин і Валентинка - 2023" отримали учні Блажівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, всі інші пари були нагороджені відповідними номінаціями.