Довкілля.

Дата: 21.04.2023 17:02

У третю суботу квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Довкілля– це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів. Головну загрозу довкіллю становить Людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність.

Лідери міністерства екології Учнівського парламенту Ралівської ТГ разом з адміністрацією Ралівського ОЗЗСО ім. Івана Франка провели акцію до Дня довкілля «Подаруй школі дерево». Ми посадили біля школи 20 різних видів дерев.Таку акцію будемо проводити частіше і хотіли б щоб приєднувались і інші школи до нашої акції .