Міжнародний день танцю.

Дата: 29.04.2023 17:17

Міжнародний день танцю. Танець – це хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культури поведінки. Танць – це емоційна насолода, яка піднімає настрій. Танець, незалежно від стилю і напряму, є міжнародною мовою тіла, зрозумілою людям будь-яких національностей. За допомогою рухів і жестів у танці відображаються емоційні переживання танцюриста. Цей вид мистецтва налічує багатотисячолітню історію розвитку, і кожна епоха накладала свій відбиток на форму і структуру танцю. Але століття за століттям, в кожній країні, серед людей різних віросповідань танець набував все більшої і більшої популярності.

Міністр культури Учнівського парламенту Ралівської ТГ Анна Санницька запускає челендж «ТАНЦЮЙ БЕЗ МЕЖ», усі бажаючі можуть приєднатися із хештегом #ТАНЦЮЙБЕЗМЕЖ