Школа безпеки відкрита!!!

Дата: 09.05.2023 12:24

Фото без описуВідбулась довгоочікувана мить, на Самбірщині відкрито Першу в Україні Школу безпеки на базі Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, це перша школа в Україні яка дасть можливість майбутньому поколінню навчатись рятувальній справі, а також правилам пожежної, техногенної та мінної безпеки. Дана школа розрахована для дітей дошкільного та шкільного віку. Самбірське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області запрошує усіх відвідати дану школу. Безпека дітей – понад усе!