Актуалізація даних у реєстрі територіальної громади Ралівської сільської ради.

Дата: 11.05.2023 09:41

Фото без описуШановні жителі Ралівської громади

Повідомляємо вас про проведення актуалізації даних у реєстрі територіальної громади Ралівської сільської ради, в якій зареєстроване ваше місце проживання. Це необхідно для швидкого та зручного отримання послуг у застосунку ДІЯ та будь-якому ЦНАПі на території України.

Актуалізація даних у реєстрі територіальної громади є важливою процедурою, на основі якої видаються витяги про місце проживання на вебпорталі ДІЯ та інші послуги в різних установах та організаціях при оформленні соціальних пільг, виплат, допомог, субсидій та інше.

Для проведення актуалізації даних вам необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, будинкову книгу (за наявності) та свідоцтва про народження дітей.

Для проведення актуалізації даних вам необхідно особисто звернутися у ЦНАП Ралівської сільської ради.

Ми рекомендуємо прийти на актуалізацію якнайшвидше, щоб швидко та зручно отримувати послуги!

Ралівська сільська рада.