Увага! Оголошення!

Дата: 16.05.2023 10:25

У зв’язку із великим суспільним резонансом, який виник внаслідок повномасштабного військового вторгнення країни-агресора на територію України, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Ралівською сільською радою здійснено моніторинг об’єктів благоустрою на території громади, назви яких пов’язані з російською федерацією та встановлено перелік вулиць, назви яких пропонується перейменувати, а саме в с. Ралівка:

- вулицю Шевчука на вулицю Героїв УПА

- вулицю Поповича на вулицю Степана Бандери

- вулицю Гоголя на вулицю Ольги Кобилянської

- вулицю Гагаріна на вулицю Гетьманську

- вулицю Живущого на вулицю Затишну

В с. Задністря вулицю Поповича на вулицю Степана Бандери.

Збір пропозицій щодо перейменування назв вулиць на території Ралівської сільської ради здійснюється в електронній формі на офіційній сторінці у мережі Facebook шляхом збору коментарів або лайків до цієї публікації, на електронній пошті ralivkarada@gmail.com, або ж в усній формі в приміщенні сільської ради до 15.06.2023 року.