Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Зустріч працівників Обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона.

Дата: 09.06.2023 12:02
Кількість переглядів: 170

   Фото без опису 08 червня 2023 року у Ралівській сільській раді відбулася зустріч працівників Обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона, який розташований у м. Стебник Львівської області, за участі працівників селишної ради, а також працівників КНП “Центру первинної медико-санітарної допомоги”, відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу освіти.

На сьогодні діти з інвалідністю (усіх нозологічних форм захворювання) можуть бути забезпечені реабілітаційними послугами відповідно до Порядку здійснення реабілітаційних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.2022 № 31. Даний Порядок визначає механізм надання особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю, та/або дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності), послуг із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційних установах комунальної та державної форми власності.

Відповідно до частини другої статті 17 Закону реабілітаційні установи здійснюють комплексну реабілітацію осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю шляхом реалізації, зокрема, медичних, фізичних, психологічних, педагогічних, професійних та інших заходів відновлювального характеру, спрямованих на попередження прогресування патологічного процесу, усунення чи максимально можливу компенсацію обмежень життєдіяльності, відновлення здоров`я та трудових навичок осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, корекцію психічних процесів, здобуття ними освіти, їх трудову зайнятість незалежно від категорії і причин інвалідності. 

Усі послуги надаються безкоштовно!!!

За детальною інформацією просимо звертатися до відділу соціального захисту населення Ралівської сільської ради за адресою: с. Ралівка, вул. І.Франка, 28.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора