Засідання комісії з питань ТЕБ і НС Ралівської сільської ради 08.06.2023 року.

Дата: 16.06.2023 09:15

Фото без описуФото без описуФото без описуУ Ралівській сільській раді 8 червня 2023 року проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій сільської ради. Головувала сільський голова Ралівської сільської ради, голова комісії КОВАЛИК Любов Ігорівна. В роботі засідання взяли участь головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту МУРАЛЬ Михайло Мирославович, директор Ралівського ВУЖКГ/1 ШПАК Олександр Миронович, члени комісії.

На засіданні комісії розглянуто наступні питання:

1. Про готовність та режими роботи захисних споруд цивільного захисту на території Ралівської сільської ради.

По даному питанню доповідав головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту МУРАЛЬ Михайло Мирославович. Співдоповідали: начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення сільської ради Богдан СЕНЕЙКО, директор Ралівського ВУЖКГ/1 ШПАК Олександр Миронович, начальник відділу освіти Татяна КОВАЛИК. Рішенням комісії зобов’язано балансоутримувачів захисних споруд (ПРУ та найпростіших укриттів) встановити цілодобовий режим роботи захисних споруд цивільного захисту на території Ралівської сільської ради та у встановлені терміни здійснити необхідні заходи з метою приведення захисних споруд цивільного захисту до стану готовності.

2. Про виділення матеріальної допомоги жительці с. Ралівка ІВАНІВ Марії Романівні на відшкодуванням збитків, завданих пожежею 10 травня 2023 року у її житловому будинку.

Доповідав: начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту, секретар комісії СЕНЕЙКО Богдан Михайлович.

Розглянувши акт обстеження, комісія вирішила звернутися у виконавчий комітет Ралівської сільської ради про виділення матеріальної допомоги жительці с. Ралівка ІВАНІВ Марії Романівні на відшкодування збитків, завданих пожежею у її житловому будинку.