«Годівничка – пташина їдальня»

Дата: 10.02.2023 15:43

«Зимуючим пташкам допомагаємо, бо добре серце маємо.»

Зима – чудова пора року, але люта, сувора, безжалісна та нещадна. Вона - один із найскладніших періодів у житті птахів. Адже, значна частина корму, такого важливого для життя пернатих друзів, знаходиться в цей час під снігом. У період нестачі їжі найбільш уразливими стають дрібні садові птахи, які часто гинуть не від холоду, а від голоду. Тому, проблема підгодівлі птахів у зимовий період стає життєво необхідною. Вже кілька років поспіль учні початкових класів Блажівського ЗЗСО І-ІІ ступенів збирають запаси для зимуючих пташок нашого регіону, виготовляють і розміщують годівнички на території школи, періодично заповнюють насінням пташині їдальні.Так зародилася ідея, а згодом стартував і сам проект «Годівничка – пташина їдальня»