Шановні жителі Ралівської громади

Дата: 21.07.2023 18:47

Ще раз нагадуємо про необхідність здійснити актуалізацію даних у разі:

* якщо у вашому паспорті-"книжці" на сторінці "Місце проживання" зазначено ТІЛЬКИ населений пункт БЕЗ НАЗВИ ВУЛИЦІ І № БУДИНКУ;

* якщо у ваших дітей немає Витягу з РТГ (з QR-кодом);

* якщо ви не можете взяти Витяг із застосунку Дія;

* якщо у вас стоїть штамп у паспорті із зазначенням району, якого вже немає.

Хочемо повідомити вас про проведення актуалізації даних у реєстрі територіальної громади в ЦНАП Ралівської сільської ради та старостинських округах, в яких зареєстроване ваше місце проживання. Це необхідно для швидкого та зручного отримання послуг у застосунку ДІЯ та будь-якому ЦНАПі на території України.

Актуалізація даних у реєстрі територіальної громади є важливою процедурою, на основі якої видаються витяги про місце проживання на веб-порталі ДІЯ та інші послуги в різних установах та організаціях (оформлення соціальних пільг, виплат, допомог, субсидій та інше).

Для проведення актуалізації даних вам необхідно мати при собі:

* паспорт громадянина України;

* ідентифікаційний код;

* будинкову книгу (за наявності);

* свідоцтва про народження дітей.

Звертаємо вашу увагу на те, що актуалізація даних проводиться як у ЦНАПі так і у старостинських округах, де зареєстроване ваше місце проживання.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися як до працівників ЦНАПу, так і до ваших старост.