Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Ралівської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

Дата: 21.08.2023 09:52

Шановні жителі Ралівської територіальної громади!

Робоча група з розробки Стратегії розвитку Ралівської територіальної громади за підтримки департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації підготувала проєкт Стратегії розвитку Ралівської сільської територіальної громади на період до 2027 року (далі Стратегія).

З 21 серпня  по 15 вересня 2023 року проводиться громадське обговорення проєкту Стратегії.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Ралівської громади: представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, активних мешканців долучитися до громадського обговорення і надати зауваження та пропозиції,  доповнення або зміни до проєкту Стратегії.

З проєктом Стратегії можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Ралівської сільської ради в розділі «Стратегія розвитку» за посиланням: https://ralivska-gromada.gov.ua/strategiya-rozvitku-15-22-04-04-04-2023/.

Просимо Вас у зазначений період надсилати свої зауваження або пропозиції, з обов’язковим зазначенням прізвища, власного імені та по батькові (за наявності), адресою проживання, контактного номеру телефону та зазначенням Вашої думки щодо проєкту Стратегії у письмовому вигляді на адресу: вулиця Івана Франка, 28, с.Ралівка Самбірського району Львівської області, 81473 або на електронну пошту ralivkaekonomika@gmail.com

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії у єдиний документ та передані на розгляд сесії Ралівської сільської ради для затвердження.

Думка кожного і кожної з Вас дуже важлива для нас!

Стратегія розвитку Ралівської територіальної громади на період до 2027 року