Дата: 19.10.2023 12:11

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Назва предмета закупівлі: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo або еквівалент  (Код за ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)

2. Вид процедури: Відкриті торги з особливостями

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-19-001825-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні вимоги до предмету закупівлі:

Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником, учасник в складі документів тендерної пропозиції повинен надати:

1. Відповідну технічну специфікацію включно з Таблицею 1 , що наведена нижче (у стовпці «Інформація про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції із зазначенням фактичних характеристик товару» зазначаються фактичні показники запропонованого учасником товару (інформацію надати не змінюючи порядок характеристик, що визначені в Таблиці 1). Фактичні показники запропонованого учасником товару повинні бути не гіршими ніж це зазначено у вимогах замовника щодо необхідних технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, а також повинні підтверджувати відповідність встановленим замовником вимогам.

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (або еквівалент) – 3 комплекти

Вимоги замовника щодо необхідних технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Інформація про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції із зазначенням фактичних характеристик товару*

Значення

Не менше

6 м/с (Normal Mode)

6 м/с (Sport Mode)

Максимальний час зависання (без вітру)

Не менше 38 хв

8x (56x гібридний зум)

Підвіс:

Стабілізація

3-осьовий (нахил, поворот, панорамування)

Механічний діапазон

Нахил: від -135° до 100°

Поворот: від -45° до 45°

Панорамування: від -27° до 27°

Комплектація:

1. Квадрокоптер DJI Mavic 3 – 1 шт.;

2. Пульт дистанційного керування DJI RC-N1 – 1 шт.;

3. Важелі управління DJI RC-N1 (пара) – 1 шт.;

4. Кабель дистанційного керування DJI RC-N1 (роз’єм USB Type-C) – 1 шт.;

5. Кабель дистанційного керування DJI RC-N1 (Lightning) – 1 шт.;

6. Кабель дистанційного керування DJI RC-N1 (Micro USB) – 1 шт.;

7. Інтелектуальна літійна батарея DJI Mavic 3 – 3 шт.

8. Пропелери DJI Mavic 3 з низьким рівнем шуму (пара) – 4 шт. + не менше 2 шт. (2 пари) запасних;

9. Портативний зарядний пристрій DJI 65 Вт – 1 шт.;

10. Захисний чохол для DJI Mavic 3 або кришка для зберігання DJI Mavic 3 – 1 шт.;

11. Кабель роз’єм USB Type-C – 1 шт.;

12. Станція для заряджання акумуляторів DJI Mavic 3 – 1 шт.;

13. Сумка для перенесення DJI (трансформований) – 1 шт.;

14. Набір фільтрів DJI Mavic 3 ND (ND4/8/16/32) – 1 шт.;

15. Інструкція з використання або настанова з експлуатації тощо (українською або російською мовою) – 1 шт.

Стан обладнання

Нове, в експлуатації не було

Гарантійний термін

Не менше 12 місяців

Марка товару**

DJI (або еквівалент)

Модель товару**

Mavic 3 Fly More Combo (або еквівалент)

Виробник товару**

SZ DJI Technology Co., Ltd. (або еквівалент)

Країна походження товару***

Не передбачено

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проекту кошторису на 2023 рік.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі

375840,00 грн (триста сімдесят п’ять тисяч вісімсот сорок гривень 00  копійок), з ПДВ

7. Обґрунтування очікуваної вартості:

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.