Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Дата: 08.11.2023 09:44

Фото без опису Фото без опису

8 листопада 2023 року вРалівській сільській раді проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  сільської ради. Головувала сільський голова Ралівської сільської ради, голова комісії з питань ТЕБ і НС Любов КОВАЛИК. В роботі засідання взяли участь головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту Михайло МУРАЛЬ , староста Чукв’янського  старостинського округу Віра Габрель , члени комісії.

На засіданні комісії розглянуто наступні питання:

1. Про виділення коштів резервного фонду місцевого бюджету на проведення берегоукріплюючих та руслорегулюючих робіт на р. Ореб в с. Чуква  Ралівської сільської ради.

Доповідав: сільський голова Ралівської сільської ради, голова комісй з питань ТЕБ і НС Любов КОВАЛИК.

Співдоповідав: начальник відділу з питань ОМР та ЦЗН Богдан СЕНЕЙКО.

2. Про дотримання правил пожежної безпеки  бюджетними установами  Ралівської сільської рад під час роботи в  осінньо-зимовий період 2023/2024 року.

Доповідав: головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту МУРАЛЬ Михайло Мирославович.

Співдоповідав: начальник відділу освіти Татяна КОВАЛИК, начальник відділу культури, молоді та спорту Степан Мількович, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ралівської сільської ради Ольга КОХАН.

3. Різне.

По кожному питанню порядку денного засідання комісії прийнято відповідні рішення, визначено виконавців та встановлено терміни виконання рішень комісії.