Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Громадські слухання проекту містобудівної документації на місцевому рівні (детальний план території)

Дата: 10.11.2023 14:48
Кількість переглядів: 111

Фото без описуІнформаційне повідомлення

про проведення громадських слухань

Виконавчий комітет  Ралівської сільської ради повідомляє, що відповідно до п. 8 Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 №555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні - «Детальний план території земельних ділянок для розміщення Народного дому, загальною площею 5,6000 га, по вулиці Івана Франка в с. Ралівка Самбірського району Львівської області, розроблений на підставі рішення Ралівської сільської ради від 19 жовтня 2021 року №5 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва Народного дому обмеженої вулицями Галицька-Івана Франка в с. Ралівка Самбірського району Львівської області» та рішення Ралівської сільської ради від 29 серпня 2023 року №20 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки обмеженою вулицями Івана Франка-Шевчука в с. Ралівка Самбірського району Львівської області».

1. відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

  • ЗАМОВНИК– 81473 с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28, виконавчий комітет Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області;
  • РОЗРОБНИК – ТзОВ «Містоплан», 79049, м. Львів вул. Коломийська, 14/50, головний архітектор проекту Ярослав ГРИВНАК, кваліфікаційний сертифікат серія АА№004233 , інженер-землевпорядник Роман ВАНЧУРА, кваліфікаційний сертифікат серія №011878.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Ралівської сільської ради від 19 жовтня 2021 року №5 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва Народного дому обмеженої вулицями Галицька-Івана Франка в с. Ралівка Самбірського району Львівської області» та рішення Ралівської сільської ради від 29 серпня 2023 року №20 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної обмеженою вулицями Івана Франка-Шевчука в с. Ралівка Самбірського району Львівської області» площею 5,6000 га., розташованих в межах населеного пункту с. Ралівка.

2. інформація про датучас і місце проведення громадських  слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 11 грудня 2023 року, о 11.00 годині за адресою: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28 (приміщення сільської ради, 2-й поверх). Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений постановою  Кабінетом Міністрів України від 25 травня 2011 року  №555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;  представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Під  час реєстрації  учасників  громадських  слухань  та пропозицій  (зауважень)  громадськості  організатором  проведення громадських  слухань  забезпечується  ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали  підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

3. інформація про час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

  • в робочі дні з 09.00 – 17.00, з 06 грудня по 11  грудня  2023  року за адресою: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28 (приміщення сільської ради).
  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Ралівської сільської ради  https://ralivska-gromada.gov.ua у розділі «ОГОЛОШЕННЯ» (додається).

4інформація   про   посадову   особу   замовника   розроблення містобудівної    документації,   відповідальну   за   забезпечення організації  розгляду  пропозицій  (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Людмила КУЗЬО – начальник відділу земельних ресурсів, просторового планування, охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства та комунальної власності , адреса: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28, кабінет 5, або в електронному вигляді на електронну адресу  ralivkarada@ukr.net. тел. (097)5188485.


Матеріали містобудівної документації:

Детальний план території

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Детального плану


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора