Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі

Дата: 06.12.2023 09:06

Фото без опису1. Назва предмета закупівлі: Квадрокоптер FPV (Код за ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)

2. Вид процедури: Відкриті торги з особливостями

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-01-015182-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні вимоги до предмету закупівлі:

Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником, учасник в складі документів тендерної пропозиції повинен надати:

1. Відповідну технічну специфікацію включно з Таблицею 1 , що наведена нижче (у стовпці «Інформація про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції із зазначенням фактичних характеристик товару» зазначаються фактичні показники запропонованого учасником товару (інформацію надати не змінюючи порядок характеристик, що визначені в Таблиці 1). Фактичні показники запропонованого учасником товару повинні бути не гіршими ніж це зазначено у вимогах замовника щодо необхідних технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, а також повинні підтверджувати відповідність встановленим замовником вимогам.

Специфікація предмету закупівлі

34710000-7, Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер FPV)

Квадрокоптер FPV 7" з  АКБ

Модель (розмір рами)

>=7”

Матеріал рами

Карбон/пластик/текстоліт

Корисне навантаження

1,5 кг

Дальність польоту з повним корисним навантаженням

з поверненням - не менше 5 км
в одну сторону - не менше 7 км

Робоча/крейсерська швидкість руху

60 км/год

Макс. швидкість польоту

не менше 100 км/год

Керування тип

TBS Crossfire nano RX

VTX (відеопередавач)

5.8GHz 2.5-3W, SMA, RHCP,        min 120 мм, min 1,1 dBi

Тип мотора

Безколекторний

Кількість моторів

Кількість антен керування

2 шт

розташування антен керування - ізольоване від рами, вертикальне та горизонтальне

ESC

min 60A

Макс. Тривалість польоту без навантаження

20 хв.

можливість підключення систем скидання

Так

можливість підключення плат ініціації

Так

АКБ тип та min характеристики

LiPo/Li-ion 8000mAh  60C  6S

Пропеллеры

7”

Відеокамера

аналогова min 1200TVL 165°Wide

Допустимий діапазон температури експлуатації квадрокоптера

від -15°С до +40°С

Комплект поставки квадрокоптера повинен включати:

Квадрокоптер;

пакування в довільній формі;

кріплення для АКБ;

ремінець-липучка 300х25 – 2шт.

Всього 13 шт. квадрокоптерів.

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проекту кошторису на 2023 рік.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі

200000,00 грн (двісті тисяч гривень 00  копійок), з ПДВ

7. Обґрунтування очікуваної вартості:

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.